Connect with us

Poradniki

Wesele jesienią? Sprawdź, jaki garnitur wybrać

Published

on

Jesień przez mnóstwo osób określana jest jako najpiękniejsza pora roku. Spadające żółto-złote liście z drzew, przez które nieśmiało przebijają się promienie słoneczne, ma niewątpliwie dużo uroku. Nie można jednak ukryć, że jest też najbardziej kapryśna spośród wszystkich pór roku. Deszcz, chlapa i ponura aura na zewnątrz niekiedy trwają długimi tygodniami. Niejednokrotnie zdarza się więc, że Państwo Młodzi odczuwają niepokój na samą myśl o jej zmienności. Olbrzymim plusem są oczywiście ceny, których w sezonie od czerwca do września najzwyczajniej nie da się doświadczyć. 

Garnitur ślubny a wesele jesienią 

W głowie przyszłych małżonków pojawia się rozterka związana z zakupem idealnego garnituru męskiego na ślub. Czy to, że sezon weselny dobiegł końca, oznacza, że klasyka i stonowana elegancja przestają obowiązywać? Odpowiedź brzmi… oczywiście, że nie. Proste, a jednocześnie tradycyjne rozwiązania są zawsze w cenie. Czarny lub granatowy garnitur męski na ślub to klasyka gatunku, która nie pozostawia żadnych zastrzeżeń. Nie sposób nie wspomnieć o tym, że zwykle podczas jesiennych i zimowych przyjęć weselnych pudrowe i pastelowe odcienie, które królują w sezonie letnim, odchodzą na bok. Szeroką ofertę, zarówno klasycznych, jak i nieco bardziej codziennych garniturów oraz dodatków znaleźć można w sklepie internetowym dastan.pl 

W zdecydowanej większości Państwo Młodzi decydują się na wykorzystanie sezonowych darów natury! W rezultacie królują fiolety, burgund, złoto i odcienie zieleni oraz brązu. Jeżeli klasyka wydaje się passe… może warto rozważyć zakup garnituru męskiego na ślub właśnie w którymś z wyżej wymienionych odcieni? Jeżeli to rozwiązanie jest zbyt odważne, zawsze pozostają dodatki! Połączenie klasycznego garnituru i iście jesiennych dodatków może okazać się zestawieniem, obok którego nie sposób będzie przejść obojętnie. A przecież to właśnie o to chodzi. W dniu ślubu to Państwo młodzi powinni na każdym kroku zachwycać i czarować wyglądem i oczywiście nieschodzącym z twarzy uśmiechem. 

Podczas wyboru garnituru męskiego na ślub- bez względu na porę roku – należy mieć na uwadze przede wszystkim motyw przewodni wesela. Ważne, żeby wszystko było spójne i tworzyło logiczną, ale przede wszystkim przyjemną dla oka całość.

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *